Тренінгове заняття на тему: «Життєві цілі»

Минулого тижня соціальними фахівцями Піщанського районного центру для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником районного сектору з питань пробації проведено тренінгове заняття з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, на тему: «Життєві цілі».

Мета тренінгу: отримання знань та вмінь щодо визначення позитивних життєвих цілей, розвитку мотивації для їх досягнення та вміння планувати реальні кроки для реалізації мети.

Під час роботи використано ряд психологічних технік, які допомогли створити позитивну атмосферу хорошого настрою та визначити життєві позиції кожного з присутніх. На завершення директор Піщанського РЦСССДМ Л. Токарчук зосередила увагу присутніх: для чого необхідно визначати ціль та знаходити шляхи її досягнення, а також, які зміни можуть відбутися в процесі досягнення цілей.