Перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов провів засідання районного комітету забезпечення доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури. У засіданні комітету взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій району, голова районної організації ветеранів війни та праці. Комітети доступності створено з метою здійснення моніторингу та контролю за виконанням зазначеного плану.

Для того, щоб забезпечити участь осіб з обмеженими фізичними можливостями в економічному та соціальному житті суспільства, було розроблено та затверджено районний план заходів щодо забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури.

Перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов зазначив, що сьогодні є важливим питання облаштування пандусами і кнопками виклику будівель і приміщень органів влади, а також об’єктів соціальної інфраструктури.

Наразі, проводиться моніторинг забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів загального користування в районі та інформаційно-роз'яснювальні бесіди щодо необхідності забезпечення вільного доступу до послуг осіб зазначеної категорії населення.