25 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації П. Десятника відбулася нарада з головами сіл, селищ та бухгалтерами сільських, селищних рад, на якій обговорено нагальні питання сьогодення.

Про План заходів щодо створення безбар’єрного середовища для потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в Піщанському районі, проведення моніторингу облаштування об’єктів громадського призначення до потреб маломобільних груп населення інформував завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури І. Карауш.

Як зазначив голова райдержадміністрації Петро Десятник, що «Створення належних умов життєдіяльності таких осіб, а також інших незахищених верств населення – є одним з найважливіших завдань, які гостро стоять перед органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, роботодавцями, громадськими організаціями та всіма небайдужими людьми».

Про реорганізацію первинної ланки медицини та роботу фельдшерсько – акушерських пунктів району інформував головний лікар КП «Районний медичний центр первинної медичної допомоги» В. Руденко.

Про виконання місцевих бюджетів за І півріччя та дотримання фінансово – бюджетної дисципліни ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Студенянська Тетяна Григорівна.

Про фінансування 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Н. Аязбекова.