01 серпня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови районної КТЕБ та НС Дмитра Денисова відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю начальника Крижопільського міжрайонного управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій Хащевацької А.В. , завідувача ВСП Крижопільський МВЛД ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» Лозінської Т.Б., керівників водопостачальних організацій району.

В ході засідання розглянуто питання про вжиття заходів щодо забезпечення населення району якісною питною водою.

Про стан забезпечення населення Піщанського району якісною питною водою та перспективи вирішення проблемних питань у сфері водопостачання доповіла Хащевацька Алла Віталіївна.

Про стан здійснення лабораторного контролю за якістю питної води заслухали інформацію Лозінської Тетяни Борисівни.

Розглянувши та обговоривши дані питання комісією прийнято відповідні рішення.