На виконання Указу Президента України від 22 січня 2016 року «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» Українським інститутом національної пам’яті в рамках відзначення подій Української революції виготовлено комплект інформаційно – просвітницьких стендів, які впродовж 2018 року експонуються по Вінницькій області.

Виставка складається з 21 банеру, детально демонструє події та етапи, які проходив український народ на шляху до своєї Соборності.

Інсталяція розкриває в простій і доступній формі те, якою була революція, хто її очолював, якими були її здобутки і досягнення. У виставці представлена галерея видатних діячів, її лідерів, які формували ідеологію революційного руху.

Завдяки інсталяції всі охочі можуть перенестися в минуле століття та ознайомитися як починаючи з весни 1917 року відбувалося становлення української держави – розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилась українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта й культура.

Ознайомитися із виставкою можна до 09 серпня в районному будинку культури.