Повідомляємо Вас, що Програма розвитку ООН в Україні (проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні») готовий підтримати проекти у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу. Розглядаються проекти не лише міст, але й будь-яких громад. Обмеження по географії також немає, оскільки конкурс вирішено поширити на всі області України.

Умови співпраці та контакти за посиланням:

Форма заявки також у додатку до цього листа. Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що обмежень по географії немає.

Заявки мають бути надіслані Проекту до 18:00, 10 серпня 2018 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Паата Дженелідзе). Копію заявки також просимо надіслати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА