Інформуємо, що Програма «U-LEAD з Європою» з 1 липня 2018 року розпочала другий раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Організатором відбору є SKL International, що діє за уповноваженням SIDA (Шведське агентство з питань міжнародного співробітництва і розвитку).

До участі у другому раунді Програми запрошуються органи місцевого самоврядування (далі – ОМС) територіальних громад з кількістю від 5000 до 50000 мешканців, а саме:

• об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ);
  • територіальних громад, майбутніх центрів ОТГ, які перебувають у процесі об’єднання (на етапі коли місцевими радами вже прийнято рішення про об’єднання згідно з перспективним планом формування територій громад відповідної області відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»);
  • територіальних громад, які згідно з перспективним планом формування територій громад відповідної області є центром майбутньої ОТГ або належать до категорії міст обласного значення;
  • також зазначені вище ОМС можуть подавати спільні заявки за умови наявності укладеного між ними договору про співробітництво територіальних громад у сфері адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» зареєстрованого у Мінрегіоні.

В рамках другого раунду буде відібрано до 150 Учасників

Програми. Програма пропонує наступні види допомоги:

1. Інституційна допомога (обов’язкова).
  2. Матеріальна допомога (за потреби і на вибір).
  3. Спеціальні види допомоги (в обґрунтованих випадках).

Учасник відбору має право подати виключно одну заявку, в якій може зазначити будь яку кількість напрямків матеріальної допомоги та у разі обґрунтованої потреби тільки один вид спеціальної допомоги.

Заявки разом з додатками заповнюються он-лайн на сайті: http://tsnap.ulead.org.ua та мають бути подані до 23:59 год. за київським часом 31 серпня 2018 року.

Детальну інформацію щодо Конкурсу можна отримати за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/raund-2/

Детальні умови конкурсу, вимоги та процедура надання гранту додаються.

Додатки: на 12 арк.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА