Коли в сім’ї народжується дитина, то велике щастя. Батьки – не тільки перші вихователі своєї дитини, а й найголовніші творці її особистості.

Виховання дитини – справа нелегка, але доступна кожній дорослій людині, якщо вона буде навчатися основ сімейної педагогіки, підвищувати рівень своєї педагогічної культури. Збудувати сімейне щастя може лише той, хто постійно примушує свою душу трудитися, хто об’єднаний спільною метою й інтересами, спирається у спільному житті на високі загальнолюдські цінності. Виховання в сім’ї відбувається постійно, завжди, і в основі його лежить особистий приклад поведінки батьків, культура їх взаємовідносин та ставлення до інших. А любов до дитини – одна з найважливіших умов успішного виховання.

16 серпня 2018 року на базі Піщанського районного центру зайнятості фахівцями Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід на тему: «Усвідомлене та відповідальне батьківство». Під час заходу фахівці надали поради та рекомендації батькам, переглянули підготовлені відеоматеріали та отримали інформаційні буклети. Психологом центру проведено тест «Мій метод виховання».

Піщанський РЦСССДМ