Під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Десятника відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій підприємств, установ, організацій, упорядкування об'єктів культурної спадщини, пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях; забезпечення оформлення населених пунктів, передусім встановлення максимальної кількості державних прапорів України на будівлях і на територіях адміністративних установ, організацій.

Членами організаційного оргкомітету було напрацьовано та обговорено заходи, які відбудуться в районі з нагоди свята. Зокрема, 22 серпня, о 10.00 год. відбудеться відкриття оновленої Дошки Пошани, 11.00 год. – урочисті збори та святковий концерт в районному будинку культури; 23 серпня о 09.00 год. - урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України; 24 серпня о 10.00 год. на місцевому стадіоні смт Піщанка відбудеться футбольний турнір, о 17.00 год – масові гуляння на площі біля районного будинку культури.

Підводячи підсумки засідання очільник району наголосив, що відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України має відбутись на засадах відповідального ставлення до своєї держави, рідної землі, високому патріотичному рівні, гідного вшанування борців за волію і незалежність України усіх поколінь, популяризації європейського вибору.