Торгівля людьми — це сучасний прояв рабства. "Торгівля людьми" означає найм, перевезення, переміщення, приховування або прийняття осіб, використовуючи погрози або силу чи інші форми примусу, насильницького викрадення, обману, шахрайства, зловживання владою або безпорадним станом або отриманням плати чи вигоди для досягнення згоди особи, що має владу над іншою, з метою експлуатації.

20 серпня 2018 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником Піщанського бюро правової допомоги проведено захід на тему: «Протидія торгівлі людьми» із особами, які перебувають на обліку у Піщанському районному центрі зайнятості.

Завданням якого є підвищення обізнаності, попередження та запобігання торгівлі людьми. Заради забезпечення безпеки, працівники центру ознайомили присутніх з існуючим механізмом та надали поради щодо протидії торгівлі людьми в Україні.

Сучасне рабство може торкнутися кожного, незалежно від соціального статусу, віку, статі, освіти , тому потрібно зупинити цю глобальну проблему разом.

Якщо у вас виникли питання чи ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь за допомогою до Піщанського районного центру для сім’ї дітей та молоді за адресою: смт. Піщанка, вул. Центральна 36.

Піщанський РЦСССДМ