21 серпня 2018 року т.в.о. районного військового комісара Юрій Монастирський, інспектор сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Кощук провели нараду із представниками сільських, селищних рад, районних організацій з питань організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року.

Під час наради усіх присутніх проінформували про особливості проведення призову громадян на строкову військову службу. Були обговорені результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію, взаємодії і координації дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову.

Т.в.о. районного військового комісара Юрій Монастирський наголосив на тому, що в першу чергу особливу увагу приділити проведенню роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу.

По завершенню наради підведено підсумки та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян в Піщанському районі.