День Державного Прапора – це данина поваги символу держави, що пройшов довгий шлях. Під рідним прапором український народ утвердив мрію про державність, соборність і незалежність.

Сьогодні, 23 серпня, на площі перед адмінбудинком районної ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України за участю представників райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, районних установ, організацій.

З історією виникнення Державного Прапора України ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк. З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, заступник голови районної ради Володимир Міщенко, голова селища Піщанка Петро Гройсман.