7 вересня 2018 року у м. Вінниця в приміщенні Вінницької обласної філармонії (вул. Хмельницьке шосе, 7) відбудеться VI Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Початок офіційного відкриття об 11:30.

Метою даного заходу є налагодження нових ділових контактів, відкриття нових напрямків економічного співробітництва з вітчизняними та іноземними партнерами, представлення інвестиційного, експортного, агропромислового та енергетичного потенціалу Вінницької області, а також залучення партнерів до впровадження бізнесу в регіоні.

Цільові групи: представники Уряду України та дипломатичного корпусу й торгово-економічних місій Посольств, акредитованих в Україні, представники бізнесу, органів влади та місцевого самоврядування, міжнародні економічні експерти та науковці, громадські організації.

В рамках форуму заплановано проведення трьох панельних дискусій, зокрема:

• «Посилення регіональної конкурентоспроможності: інвестиції, інновації, технології»;
  • «Інвестиції в інфраструктуру – шлях до економічного розвитку територій»;
  • «Енергоефективність та енергоощадність – шлях до енергетичної децентралізації».

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА