Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

Відповідно до:

- Закону України «Про засади державної регіональної політики»;

- Положень ст. 241 Бюджетного кодексу України;

- Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;

- Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Термін подання – до 25 вересня 2018 року.

Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.

Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Телефон для довідок: 66-13-79 Умови участі та вимоги до документів додаються.

Відділ економічного розвитку і торгівлі Піщанської РДА