Шановні підприємці району!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Висловлюємо кожному з Вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району та України загалом.

Бажаємо Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті. Ніколи не втратити своєї підприємницької хватки і чуття на успіх, постійно ставити перед собою нові цілі і неодмінно домагатися грандіозних перемог у своїй діяльності.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА