Сьогодні питання про здоровий спосіб життя, в основному, не цікавить підростаюче покоління. Паління, алкоголь, наркотики та інтернет-залежність захлеснули велику частину підлітків. З кожним роком все більше спостерігається тенденція до зниження відсотка здорових дітей та молоді.

З метою посилення відповідальності та поваги підлітків до свого здоров’я, працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі представників Піщанського бюро правової допомоги, 12 вересня 2018 року на базі Дмитрашківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. для учнів 8 класу проведено інформаційний захід на тему: «Я можу відмовитися від шкідливих звичок».

В ході зустрічі діти дізналися про основні шкідливі звички, які найчастіше призводять до руйнування здоров’я, розпаду сімей та інших негативних наслідків; сихолог центру провела анонімне анкетування «Проблема шкідливих звичок для учнів», результати якого свідчать про те, що третя частина учнів класу пробували курити та вживати спиртні напої.

На завершення діти відобразили склад сигарети, для того аби реально оцінити шкоду, яка завдається організму під час куріння та дійшли висновку, що справжня радість життя це – «здоров’я».

Піщанський РЦСССДМ