Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Денисова відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії було винесено 13 питань, що стосувалися захисту прав та законних інтересів дітей. А саме: визначення місця проживання малолітніх дітей; встановлення графіку спілкування батька з малолітньою донькою; дозвіл на влаштування в сім’ю дитину, позбавлену батьківського піклування, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації та на даний час перебуває у Вінницькому центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Окрім вищезазначених питань було розглянуто питання щодо взяття під соціальний супровід, про хід та завершення соціального супроводу ряду сімей, про доцільність припинення виплати при народженні дитини, про доцільність позбавлення батьківських прав.

Також директором Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Токарчук Л.О. висвітлено питання про проведення заходів спрямованих на надання адресної допомоги дітям по підготовці до нового навчального року та проведену акцію «Допоможи зібрати дитину до школи».

Служба у справах дітей райдержадміністрації