16 вересня 2018 року на площі біля районного будинку культури всі маленькі мешканці Піщанки мали можливість весело провести час на свіжому повітрі та разом із зайчиком Вухастиком та ведмедиком Гошкою подорожувати «Країною здоров’я».

Країна здоров’я – це вісім пізнавально-розважальних станцій «Чисте повітря», «Вода», «Сонячне світло», «Харчування», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стримання» та «Духовність», де діти могли почути корисну інформацію про здоровий спосіб життя та погратися в ігри.

Пройшовши старт, діти реєструвалися та приєднувалися до команди з урахуванням свого віку, а потім разом із лідером групи розпочинали веселу подорож. Окрім станцій діти співали караоке відомі дитячі пісеньки із мультфільмів, пускали мильні бульбашки та стрибали на батуті. По закінченню свята всі учасники отримали подарунки.

Дитяча програма «Країна здоров’я» розроблена в рамках заходів національної програми «Здоров’я нації», з метою просвіти населення щодо активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя шляхом формування традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров'я, залучення громадян до активних занять фізичною культурою і спортом для збереження здоров'я та довголіття. Дана програма допомагає дітям зрозуміти шкідливість тютюнопаління, алкоголю, наркотичних речовин та оцінити переваги здорового способу життя.

Ініціаторами проведення даної програми в смт. Піщанка виступили члени місцевої громади церкви християн адвентистів сьомого дня.

Начальник служби у справах дітей Юлія Кочерган