Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році, проходить щорічно серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

Метою спартакіади є соціальна реабілітація і створення умов для повернення осіб з інвалідністю до активного життя, із залученням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

З 12 по 14 вересня у місті Ужгород відбувся фінальний етап відкритого спортивного заходу VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що проводиться серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Змагання проходили на базі спортивного комплексу «Юність» на чолі з начальником управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України У Вінницькій Михайлом Петровичем Олійником.

До складу команди Вінницької області входили найкращі спортсмени, які були визначені за результатами відбірних регіональних змагань: Армспорт - Саволюк Володимир Володимирович, Рябошапко Микола Васильович, Бомбаскет - Коваль Володимир Григорович, Красновецька Тетяна Костянтинівна, Гирьовий спорт - Васильчук Іван Вікторович, Саїнчук Микола Степанович, Дартс - Байталюк Роман Петрович, Літовка Ріта Ростиславівна, Настільний теніс - Ненич Сергій Миколайович, Костюк Олена Яківна, Шахи - Перепелиця Микола Миколайович.

Крижопільське відділення Фонду представляли два учасника які проживають у Піщанському районі Саїнчук М.С. та Перепелиця М.М.

Після запеклої боротьби, яка тривала три дні, команда Вінниччини посіла дев’яте місце у загальнокомандній першості серед 25 команд -учасниць змагань, чим значно покращила свій минулорічний результат. Ще одним здобутком команди став кубок та диплом за друге командне місце з дартсу та дві срібних медалі, які завоював Байталюк Роман у змаганнях з дартсу в положенні сидячи та стоячи.

Для потерпілих на виробництві змагання спартакіади стали справжнім святом, наші спортсмени повірили у власні сили і проявили неабияку волю до перемоги. Всі з нетерпінням чекають наступних змагань спартакіади, яка вже стала доброю традицією для потерпілих на виробництві та Фонду, який про них піклується.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України У вінницькій області подякував всім учасникам команди Вінниччини, які взяли участь у змаганнях, проведення спартакіади це соціальний проект, який покликаний допомагати сотням людей, що з виробничих причин втратили здоров’я, проявивши себе, навчились долати труднощі та почуватися переможцями.

Побажав здоров’я і сили духу ще на багато років, радості, миру, оптимізму і наснаги в подоланні всіх життєвих перешкод.

Колектив Крижопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області також приєднується до привітань бажаємо натхнення та нових досягнень.