Найкращі моменти життя, найдорожчі та найтепліші спогади зазвичай пов’язані з сім’єю. Бабусина казка чи дідусева порада, мамині обійми чи батькова турбота, перші слова сина чи перші кроки доньки, майже кожна людина знайде в цих словах щось про себе.

  30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Це свято тих, хто подарував обездоленим дітям другий шанс на щасливе дитинство. Це свято батьків-усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників, які жертвуючи своїми інтересами дарують шанс дітям на здобуття щасливого майбутнього у новій сім'ї.

  Разом з тим День усиновлення – це не тільки свято подяки, але й нагадування про тих, хто досі не знайшов нової родини. Сьогодні в родинах наших земляків виховується не одна усиновлена дитина. Зберігаючи таємницю усиновлення, ми не можемо назвати прізвища цих людей, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки їх любові, гуманності, милосердю діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок.

  Однак, ще є безліч дітей, які чекають на люблячих батьків, які не втрачають надії на те, що їх полюблять. І особливо це діти підліткового віку, яких не дуже поспішають усиновлювати. А вони, як і маленькі дітки, також потребують турботи, уваги та любові.

  Тож нехай цьогорічне свято День усиновлення нагадає тим, хто має нерозтрачений батьківський потенціал про те, що в цьому світі є маленьке серце, яке чекає. Чекає саме на них…

  Начальник служби у справах дітей Юлія Кочерган