26 вересня 2018 року в приміщення Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Лентовича відбувся VII обласний Форум з нагоди дня усиновлення, який пройшов у формі художнього звіту про проведену роботу. В цьому році 10 років з того Дня, як свято усиновлення було запроваджено на державному рівні. На заході не відзначали найкращих чи найуспішніших, а тільки найдосвідченіші ділилися своїми переживаннями та досвідом.

У святі взяли участь працівники служб у справах дітей області, обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, представників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також усиновителі, опікуни(піклувальники), прийомні батьки, батьки-вихователі та запрошені гості. Делегація Піщанського району також прийняла участь у святі.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Дорош Тетяна Станіславівна проаналізувала, які ж результати праці батьків-вихователів, опікунів, усиновителів, державних службовців, всіх тих, які основним пріоритетом у свій час поставили завдання - розвиток сімейних форм виховання.

Начальник служби у справах дітей Юлія Кочерган