Сьогодні 03 жовтня, в ході робочого візиту, перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко представив громаді Піщанського району нового голову районної державної адміністрації. Відповідно до розпорядження Президента України Петра Порошенка від 02 жовтня 2018 року № 160/2018-рп головою Піщанської районної державної адміністрації призначено Крижанівського Олександра Івановича.

На представлення завітали керівники районний установ, організацій, силових структур, органів місцевого самоврядування, апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку зустрічі, Андрій Гижко щиро подякував колишньому голові райдержадміністрації Петру Петровичу Десятнику за непростий період роботи, коли він очолював район та висловив впевненість у тому, що діяльність нового керівника також позитивно впливатиме на життя району та його жителів.

«Олександр Іванович - один із найактивніших депутатів Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Вінницької обласної Ради та є заступником голови постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Є ряд питань, які потрібно негайно вирішувати, а саме, поглиблення і впровадження реформ: освіти, медицини, та децентралізації. Життєвий досвід керівної роботи новопризначеного керівника райдержадміністрації дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району, а особливо у непрості часи, які сьогодні переживає Україна», - зазначив Андрій Гижко.

В свою чергу, новопризначений голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський подякував за високу довіру та запевнив у своїй готовності докладати максимум зусиль задля подальшого розвитку Піщанського району.

Андрій Гижко побажав новому очільнику райдержадміністрації мудрості, терпіння й виваженості у вирішенні завдань розвитку економіки та соціальної сфери району.