Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Сьогодні, 04 жовтня, в районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Цього осіннього дня, щоб провести хлопців, в залі зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський та голова районної ради Дмитро Чвалюк, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому та вручили пам’ятні подарунки.

До молодого поповнення українського війська із напутніми словами звернувся військовий комісар Піщанського районного військового комісаріату майор Юрій Яковенко, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок, зазначивши, що сьогодні ми проводжаємо найкращих юнаків нашого району, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів. Усі призовники району перед Державним Прапором України склали урочисту присягу.

Музичні вітання присутнім подарували солісти районного будинку культури.