Загартовані й досвідчені, справжні й мужні… Таких людей об'єднує оперативно - рятувальна служба нашого району. Кожен їх виклик по тривозі – випробування сили духу й професіоналізму. Кожна приборкана пожежа чи ліквідована аварія – врятовані людські життя.

03 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. Привітав рятівників Державної пожежно-рятувальної частини -27 смт Піщанка начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області, головний рятувальник області Руслан Богданович Шевчук.

Слова вітань звучали й від керівників районної та місцевої влади: голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, голови районної ради Дмитра Чвалюка, голови селища Піщанка Петра Гройсмана. Вони подякували рятівникам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, побажали здоров'я, родинного щастя, добра й благополуччя.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справах запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та з нагоди Дня рятівника працівників ДСНС нагородили почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради та вручили пам’ятні подарунки.

Завдяки субвенцій місцевих та районного бюджету озброєння місцевих пожежників вдалося поповнити сучасним компресором високого тиску (потужність 300 атм.), 24 комплектами одягу, реєстратором мовної інформації для пункту зв’язку частини. Крім того, частину коштів спрямовано на покращення матеріально-технічної бази підрозділу та придбання паливно-мастильних матеріалів. В 2018 році проведено ряд ремонтних робіт, а саме: замінено вікна на сучасні енергозберігаючі, проведено косметичний ремонт приміщень частини, утеплено та оздоблено фасад підрозділу, змонтовано систему водовідведення та відливів.

Цьогоріч колектив Піщанського районного сектору та ДПРЧ 27 смт Піщанка занесено на району Дошку пошани.