Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, в нашій державі відзначається професійне свято – День вчителя. В цей жовтневий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами.

03 жовтня у районному будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти. Найтепліші слова привітання щирі слова вдячності на адресу освітян висловили голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, голова селища Піщанка Петро Гройсман, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Ясько.

Представники влади подякували працівникам галузі за самовіддану працю, мудрість і терпіння, побажали міцного здоров’я, миру і добра, успіхів у формуванні найкращих якостей підростаючого покоління та вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам педагогічної ниви Піщанського району.

Святкового настрою та щирих усмішок присутнім додали музичні виступи учнів, солістів районного будинку культури.