У рамках відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, 01 жовтня, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Мазур відвідали людей поважного віку, які проживають в Піщанському стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (директор Плахотна Г.О.).

З метою зосередження уваги до літнього покоління, керівники поспілкувалися із підопічними центру, привітали їх зі святом, побажали міцного здоров’я, тепла, затишку, щирої уваги й допомоги від оточуючих та вручили подарункові набори. Також подякували всім, хто опікується ветеранами, адже надання щоденної підтримки й допомоги тим, хто її потребує – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Подарунками, квітами, танцями та піснями вітали жителів територіального центру вітали учні Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія», Чорноминської ЗОШ І – ІІІ ст., вихованці спецшколи – інтернат.

Відповідні заходи відбулися в усіх населених пунктах району. Щиро і зворушливо звучали вітання ветеранам від учнівських колективів, районної ради ветеранів війни та праці, соціальних працівників та органів місцевого самоврядування.