Сьогодні, 05 жовтня, відбувся VII Обласний фестиваль хорового мистецтва пам’яті видатного хормейстера Павла Муравського. Учасниками цьогорічного творчого заходу стали: народний аматорський хоровий колектив Тульчинського коледжу культури (керівник Любов Грушко), народний аматорський хоровий колектив Тростянецького районного будинку культури (керівник Олена Панчук), народний аматорський колектив агрофірми «Ольгопіль» Чечельницького району (керівник заслужений працівник культури України Валентина Футимська,

концертмейстер Андрій Лавренюк), народний аматорський хоровий колектив «Осінні барви» м. Вінниця (керівник Леонід Луцишин), народна аматорська хорова капела «Діброва» Піщанського районного будинку культури (керівник заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв Придністровської Молдовської Республіки Федір Ущаповський, хормейстер – відмінник освіти України Катерина Семко).

Учасників фестивалю вітали перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, голова районної ради Дмитро Чвалюк, провідний методист вокально-хорового мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості Ніна Джус.

«Ми на обласному рівні проводимо цей фестиваль вже сьомий рік поспіль. Він присвячений пам’яті нашого уславленого земляка - видатного українського хорового диригента і педагога Павла Муравського. Цього року він проходить на базі Будинку культури в Піщанці. Участь у ньому беруть найкращі професійні та народні аматорські хорові колективи, які сповідують життєве і мистецьке кредо Павла Івановича «Чистота співу – це чистота життя», - повідомила Ніна Джус.

Усім колективам вручено Подяки Управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Вінницького обласного центру народної творчості та пам’ятні подарунки.

Павло Іванович Муравський - видатний український хоровий диригент і педагог, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, професор Національної музичної академії імені П. І. Чайковського, почесний академік Національної Академії мистецтв України, Герой України.