05 жовтня голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів робочу нараду з сільськими, селищними головами. В нараді взяли участь голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, головний лікар КП «Піщанський РЦ ПМСД» Володимир Руденко, начальник відділу освіти Людмила Ясько.

Обговорено основні питання життєдіяльності району, а саме: підготовка закладів соціальної сфери до опалювального сезону, реформування освітньої та медичної галузей.

Олександр Крижанівський звернув особливу на питання оптимізації первинної ланки медицини, зазначивши, що обов’язковим є збереження ФАПів та ФП в населених пунктах та недопущення скорочення медичних працівників.