06 жовтня відзначила 100-річний ювілей жителька смт Піщанка Корчменюк Антоніна Олексіївна.

З нагоди поважного ювілею з квітами та подарунками до оселі довгожительки завітали голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, голова селища Піщанка Петро Гройсман, голова ради ветеранів Анатолій Колісник, директор територіального центру Галина Плахотна, соціальні працівники центру: Марина Штонда, Катерина Мурадова, Наталя Храпа.

Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей. Не обійшлося свято і без красивої пісні у виконанні усіх присутніх.

Корчменюк (Агафонова) Антоніна Олексіївна — найстарша жителька Піщанського району. Народилася Антоніна Олексіївна 6 жовтня 1918 року в м. Пенза, Росія. Під час війни зустрілася зі своїм чоловіком Корчменюком Вячеславом Миколаєвичем, який на той час був лейтенантом і брав участь у Другій світовій війні. Народила і виховала двоє дітей. До того ж, Антоніна Олексіївна не перша довгожителька у сім’ї, адже її бабуся і дідусь теж перетнули поріг у 90 років.