Вітаємо художників, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Днем художника.

Ваше свято відзначається в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно. Дякуємо вам, шановні митці, за вашу невтомну працю, за вірне служіння мистецтву, за те, що зміцнюєте позитивний імідж рідного краю і збагачуєте культурну спадщину українського роду. Бажаємо вам здоров'я і добробуту, миру, злагоди, гармонії у житті та творчості.

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України (14.10). Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі.

Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, усі, хто свого часу боронив нашу землю від ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

Дякуємо кожному воїну – захиснику України за звитягу та героїзм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють, захищаючи свободу, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Бажаємо вам сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.