З метою належного відзначення в районі Дня захисника України, сьогодні, 09 жовтня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення державного свята.

У ході засідання визначено формат проведення низки заходів, зокрема, спрямувань та скоординовано дії відповідальних осіб під час проведення урочистостей та святкового концерту, які відбудуться 12 жовтня 2018 року о 10.00 год в районному будинку культури.

Олександр Іванович зосередив увагу присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб. Адже День захисника України відзначається з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Також звернув увагу, що під час відзначення Дня захисника України необхідно звернути увагу на максимальні заходи безпеки і громадського порядку.