7 жовтня 2018 р. в смт. Піщанка по вулиці Центральній відбувся сільськогосподарський ярмарок, метою якого є забезпечення населення району сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників.

Цьогоріч жителі та гості району мали можливість придбати продукцію приватних підприємців і сільськогосподарських товаровиробників м’яса, молока, сиру, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Крім цього, населенню було запропоновано саджанці фруктових дерев, а також кущі смородини, малини та різноманітні квіти. Покупці прицінювалися, торгувалися, а продавці робили їм знижки, що особливо радувало відвідувачів ярмарку. Тож задоволеними залишилися усі.

Напередодні ярмарку організаторами було проведення моніторингу цінової ситуації на споживчому ринку. Відтак, було рекомендовано відпускати товар за цінами виробників, що, як правило, встановлюють нижчими, ніж на ринках району.

Висловлюємо велику подяку усім товаровиробникам та приватним підприємцям району, які представляли різноманітну продукцію на ярмарку. Проведення таких ярмарок є гарною нагодою придбання високоякісної продукції різних виробників за доступними цінами, значно нижчими за ринкові.

Відділ економічного розвитку і торгівлі