Про хід виконання заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації № 217 від 23 травня 2018 року « Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років» та з метою забезпечення стабільної роботи підприємств району затверджено план заходів та утворено районний оперативний штаб для здійснення періодичних перевірок та постійного контролю за ходом підготовки підприємств установ і організацій до роботи осінньо-зимовий період.

Сектором ЖКГ проведенно 4 засідання оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи і стабільного проходження в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. В засіданні штабу прийняв участь старший інспектор з енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області - Рибак Сергій Тимофійович

Всього по району заплановано розпочати опалювальний сезон в 56 об’єктах соціальної сфери району. Станом на 25.09.2018 року ступінь готовності об’єктів освіти, культури, медичної галузі до осінньо-зимового періоду 2018/19 років становить 100%.

Планові показники підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років виконані по об’єктах житлово-комунального господарства на 100 % при плані 29 котелень, технічно підготовлено - 29 од.

Готовність житлового фонду до початку опалювального періоду 2018/2019 рр. складає 100 % (з 49 житлових будинків фактично підготовлено 49 житлових будинків).

Станом на 10.10.2018 укладено 17 договорів щодо залучення техніки для очищення комунальних доріг від снігу.

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури РДА