За січень-вересень 2018 року до зведеного бюджету від платників Вінниччини надійшло майже 9,7 млрд гривень платежів, що контролюються органами ДФС. Зазначена сума на 20 відсотків або на 1,6 млрд гривень більша, ніж сплачена у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

  Посадовець зауважив, що з усіх бюджетних надходжень 9 місяців звітного року, до державного бюджету надійшло понад 4,2 млрд гривень.

  Місцевий бюджет за цей час отримав майже 5,5 млрд гривень податків, зборів та інших платежів.

  При цьому зберігається позитивна тенденція за надходженнями. Так, приріст платежів проти аналогічного звітного періоду 2017 року до держказни склав 16,1% або 585,1 млн гривень. За перерахованою до місцевого бюджету сумою перевищення проти минулорічного становить 23,8% або майже 1,1 млрд грн.

  Руслан Осмоловський підкреслив, що підтримувати такий темп вдається, насамперед завдяки сумлінності платників податків Вінниччини та різноплановим сервісам, послугам і заходам, що максимально спрощують умови роботи легального бізнесу регіону.