19 жовтня в приміщені Піщанського районного сектору з питань пробації, розпочав свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги та вперше надав консультацію особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням.

Домовленості про створення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги було досягнуто 8 жовтня під час робочої зустрічі представників Піщанського районного сектору з питань пробації та Піщанського бюро правової допомоги.

Участь у офіційному відкритті дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги прийняли представники місцевої влади та соціальних партнерів бюро: Піщанської районної ради (Клим Марценюк), Піщанської районної державної адміністрації (Михайло Ковтюк, Микола Кощук), Піщанського РВ ДВС (Людмила Потапова), Піщанського районного центру зайнятості (Людмила Янчук), Піщанського РВ ДРАЦС (Інна Столярик), ГО «Піщанська спілка учасників АТО (Юрій Стафійчук), Піщанського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області (Сергій Фомик).

Новостворена точка доступу до безоплатної правової допомоги:

• має на меті поліпшення правового захисту суб‘єктів пробації,
  • забезпечить отримання ними консультацій і роз’яснень з правових питань, допомоги у складанні заяв, скарг та інших документів непроцесуального характеру;
  • зробить зручнішим процес отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Дистанційний пункт функціонуватиме кожної третьої п‘ятниці щомісячно на постійні основі з 10-00 до 12-00 год. за адресою: вул. Центральна, 48, смт Піщанка у приміщенні Піщанського районного сектору з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області.

Д. Аржанович старший інспектор Піщанського районного сектору з питань пробації