19 жовтня Піщанським районним центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді спільно з відповідними районними службами проведено районний Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Повір у себе і у тебе повірять інші» на базі Піщанської загальноосвітньої школи-інтернат.

Метою фестивалю є сприяння самовизначенню і самореалізації, адаптації та психологічній реабілітації дітей з особливими потребами, інтеграції їх у суспільство; надання можливості дітям відкрити нові можливості.

У фестивалі взяли участь діти та молодь з фізичними вадами. До учасників заходу з словами вітання звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Денисов, який поділився своїми враженнями та захопленнями від робіт учасників, побажавши їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

Фестиваль розпочали з виставки дитячих робіт та екскурсії по школі. А далі, діти та дорослі - приймали участь у майстер-класах. Програма фестивалю була цікава та насичена.]

Своєю творчістю дарували радість присутнім вихованці та педагогічний колектив Піщанської загальноосвітньої школи-інтернат (директор – Ацеховська О.В.)

Всі учасники фестивалю отримали дипломи та подарунки. Кращі роботи будуть представляти район на обласному Фестивалі «Повір у себе».

Піщанський РЦСССДМ