17 жовтня на базі Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» відбулося районне методичне об’єднання учителів з Основ здоров’я та Захисту Вітчизни за участю методиста обласного методичного кабінету навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області. Тема засідання: навчально – методичне забезпечення викладання основ здоров’я в умовах сучасної української мови.

Згідно плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 18 жовтня проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів на базі ДНЗ « Ромашка» с. Рудницьке.

Засідання пройшло в діловій, доброзичливій атмосфері, було насичене змістовним методичним матеріалом, живим діалогом, діяла виставка методичної літератури, фахових видань, дидактичних посібників на тему: «Інтеграція та інтегровані заняття в дошкільній освіті».

18 жовтня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Трибусівка відбулося районне методичне об’єднання вчителів фізики. Тема уроку: «Світловий промінь. Закон прямолінійного поширення світла. Сонячні та місячні затемнення». Керівництвом закладу було створено належні умови для проведення заходу та забезпечено інформаційними технологіями.

18 жовтня в приміщенні райдержадміністрації відбулася інструктивно – методична нарада з заступникамит директорів з навчально – виховної роботи, на якій розглянуто основні аспекти Інструкції з діловодства для закладів загальної середньої освіти. В нараді взяли участь: О. Ковальчук –головний спеціаліст відділу освіти, Д. Степуленко - завідувач РМК, Л. Лаптєва - методист РМК.