74 роки минуло з часу визволення України від нацистських загарбників. Ця дата залишиться у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

З нагоди річниці визволення в смт Піщанка відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, в якому взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, районних установ, організацій, ветерани Другої світової війни, громадськість, засоби масової інформації.

Ветеранів та присутніх вітали голова селища Піщанка Петро Гройсман, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, керуючий справами районної ради Клим Марценюк, військовий комісар Юрій Яковенко, голова ради ветеранів Анатолій Колісник.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу.