З метою підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми, 29 жовтня працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід із вагітними жінками, які перебувають на обліку у консультаційному пункті Піщанської ЛПЛ при жіночій консультації на тему: «Протидія торгівлі людьми».

На сьогодні в Україні складна економічна ситуація, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу.

Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. “Спритні ділки” щороку використовують сотні таких шукачів, які потрапляють в тенета рабства.

Під час проведення заходу працівники центру ознайомили присутніх з видами та існуючими програмами протидії торгівлі людьми МОМ в Україні. Також надали поради, щодо здійснення заходів з попередження даного явища, та наголосили на тому, що кожен в праві самостійно обирати свою життєву стежину, але не потрібно забувати про обережність, адже головним для кожного є - ЖИТТЯ!

Піщанський РЦСССДМ