Тренінг з питань впровадження Державного стандарту початкової школи в Піщанському районі

29.10.2018 на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» відбувся перший день тренінгу з питань впровадження Державного стандарту початкової школи . В ньому прийняли участь вчителі району та спеціальної школи- інтернату,які будуть навчати дітей 1-го класу в 2019-2020р. В цей день учасники ознайомилися з програмою , розглянули Державний стандарт початкової освіти .

Також слухали лекцію на тему « Інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи», «Діяльнісний підхід. Критичне мислення і вирішення проблем. Стратегія розвитку критичного мислення». Учасники створювали та презентували свої роботи про Державний стандарт та поняття «інтеграціі». Навчалися на оповіданнях В.Сухомлинського працювати за методом «Ромашка» та формувати питання, які розвивають критичне мислення, спонукають до вирішення проблем.

Щира подяка тренеру за цікаве навчання та ідеї.

Методист відділу освіти Лаптєва Л.М.