02 листопада в приміщені районного Будинку школярів та юнацтва відбулось восьме засідання районної Школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування « Мрій! Дій! Надихай!» на тему: «Творимо себе – будуємо Україну». В засіданні взяли участь начальник відділу освіти Піщанської райдержадміністрації Ясько Людмила Василівна та головний спеціаліст відділу освіти Ковальчук Оксана Григорівна.

Привітали учасників засідання у вигляді відео побажань також відомі українські лідери: начальник відділу Міністерства Молоді і спорту України Марія Карчевич, міський депутат Вінницької обласної ради Світлана Ярова, директор з програм та проектів в Українській Академії Лідерства Ірина Тулякова, європейський посол з молодіжної політики в Україні Анастасія Пріщенко, учасника проекту «Державотворець» Вікторія Сісецька.