«Гра по-новому, навчання по-іншому» - під таким гаслом, на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей», 01 листопада відбувся тренінг з питань впровадження Державного стандарту початкової школи .

  Людина, яка здатна конструктивно мислити, швидко вирішувати логічні завдання, найбільш пристосована до життя, так як швидко знаходить вихід зі скрутних ситуацій, бере раціональне рішення. Важливість використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи відмітили і вчителі Піщанського району та ОТГ, спеціальної школи-інтернат, які знайомилися з новими методиками та технологією використання ЛЕГО в роботі.

  Педагоги охоче опановували методику «6 цеглинок» для ефективного використання конструкторів LEGO у навчанні. І справді, такі ігри розвивають дрібну моторику рук, стимулюють логічно та образно мислити і розвивати пам’ять в ігровій формі. Педагог має щоденно розвиватися та удосконалюватися. Цьому й сприяють подібні тренінги, а тим паче, якщо вони відбуваються у творчій атмосфері, в атмосфері взаємопідтримки та розуміння.

  Методист Лаптєва Л.М.