Під час шкільних осінніх канікул відбувся спільний виїзд фахівців із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ, працівників ССД Піщанської РДА та старшого інспектора з ювенальної превенції Піщанського віділення поліції до Дмитрашківської та Трибусівської сільських рад.

  В рамках виїзду, проводилась соціальна робота в багатодітних родинах, сім’ях одиноких матерів, сім'ях, діти яких навчаються в інтернатних закладах та які перебувають у складних життєвих обставинах.

  Робота проводилась з метою попередження нецільового використання державної соціальної допомоги при народженні дитини, підвищення батьківського потенціалу сімей, в яких є ознаки неналежного виконання батьківських обов’язків. Батькам надано рекомендації щодо придбання необхідних для дітей продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни та ін.

  Особливо наголошувалось на вимоги дотримання пожежної безпеки в побуті під час опалювального та закупівлі достатньої кількості паливних матеріалів. Також з батьками проводилась робота по профілактиці негативних явищ, зокрема профілактика зловживання алкогольними напоями.

  Піщанський РЦСССДМ