На Вінниччині прикордонну смугу у межах контрольованих прикордонних районів розширили до 10 км.

Змінити ширину прикордонної смуги в межах області вздовж державного кордону на його сухопутних ділянках та вздовж берегів прикордонних річок (р. Дністер), озер та інших водойм, у межах територій селищних і сільських рад, прилеглих до державного кордону, встановивши її ширину до десяти кілометрів від лінії державного кордону в глиб території України, але не меншою від ширини смуги місцевості, що розташована в межах від лінії державного кордону до лінії прикордонних інженерних споруджень, відповідно до схеми проходження тилової межі прикордонної смуги в контрольованих прикордонних районах Вінницької області відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА.

Даним документом змінюється проходження умовної тилової межі прикордонної смуги в межах Могилів-Подільського, Ямпільського, Крижопільського, Піщанського контрольованих прикордонних районів. До прикордонної смуги не включаються населені пункти та місця масового відпочинку людей.

Дорожнім службам разом з Могилів-Подільським прикордонним загоном Південного регіонального управління Держприкордонслужби України доручено до 30 листопада переглянути встановлення відповідних дорожніх знаків згідно з новими межами прикордонної смуги.

Фото: ДПСУ

Розпорядження № 842 Про зміну ширини прикордонної смуги (Скачати)