07 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Рудниця відбулося районне методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу. Учитель Васалатій В.І провів відкритий урок на тему: «Портрет. Різновиди портрету. Місце та значення портретного жанру в історії, мистецтві та житті. Чинники якості, цінності та успішності портретного твору». Використання комп’ютерної техніки, перегляду жанрів авторських зразків художньої діяльності, різних форм та методів роботи занурили учнів та гостей у світ мистецтва. Діти навчалися дивитися і бачити, слухати і чути, а засвоївши - використовувати свої знання на практиці. Учні мали можливість зображати портрет з натур або за фото під музичний супровід.

08 листопада відбувся майстер – клас для вихователів дошкільних навчальних закладів району з дизайну в техніці «СтрінгАрт» та виготовлення виробів в техніці «паперкрафт», який провела директор РБШЮ Сеник К.М.

Під час проведення майстер – класу була створена атмосфера відкритості, доброзичливості, співтворчості, в спілкуванні - багато приємних вражень та емоцій.

Усі учасники заходу отримали масу задоволення та цікаву і корисну інформацію.

09 листопада в залі засідань районної державної адміністрації згідно плану роботи відділу освіти райдержадміністрації відбулась інструктивно – методична нарада з директорами закладів дошкільної освіти району.

За підсумками наради прийнято відповідне протокольне доручення.

Відділ освіти РДА