В районному будинку культури відбулися урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Привітали працівників культури та побажали їм творчого вогнику у серцях, наснаги, щастя, благополуччя в родинах, успіхів та добробуту, а також подякував за постійну підтримку і розвиток творчих задатків та талантів дітей, що збагачує і наповнює духовну скарбницю Піщанського краю голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

Кращих працівників нагороджено грамотами та подяками.

Після завершення урочистої частини свята працівники культури мали змогу показати весь свій талант та професіоналізм, даруючи всім гостям свята незабутні хвилини естетичної насолоди. Учасники концерту створили атмосферу єдності та щирості і подарували кожному з глядачів частинку свого тепла.