7 листопада 2018 року на території Чорноминської сільської ради було проведено рейд «Дитина в сім’ї», з метою обстеження умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають на обліку за участю працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Піщанського відділення поліції.

Під час рейду проведено бесіди з батьками щодо забезпечення належних умов проживання дітей, недопущення негативних явищ в сімейному середовищі. Також перевірено підготовку сімей до опалювального сезону та всіх батьків ознайомлено з пам’яткою про дотримання правил протипожежної безпеки під.

За підсумками рейду ініційовано 1 притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП .

Служба у справах дітей райдержадміністрації