В Україні почала працювати ініціатива "Сімейні радники". Це спільний соціальний проект Міністерства юстиції України, системи безоплатної правової допомоги та громадськості.

Його основною метою є забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права, вирішення сімейних проблем.

Для України ця ініціатива є новою, проте у світі вона має позитивні приклади ефективної співпраці влади та громадськості в сфері надавання соціальних та юридичних послуг.

Хто ж такий сімейний радник?

Говорячи про сімейного радника, варто сказати, що це помічник, посередник між людиною, яка має певні проблеми (наприклад, зіштовхнулася з несплатою аліментів чи стала жертвою домашнього насильства) та організаціями, які займаються питаннями захисту порушених прав.

Чим займатиметься сімейний радник?

1. Налагоджуватиме комунікацію влади з цільовими групами людей.
  2. Спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права.

Всі сімейні радники проходитимуть відповідне навчання, аби бути здатними надавати оперативну та якісну роз’яснювальну роботу в громаді, після чого необхідна правова допомога громадянам буде надана вже юристами системи БПД.

Ця ініціатива для Вас, якщо Ви :

• громадський /-а активіст /-ка, зацікавлений/-а у питаннях захисту сімейних прав;
  • або волонтер /-ка;
  • або представник /-ця соціальної групи чи об‘єднання;
  • або комунікатор /-ка людей, які втратили довіру до державних структур і звертаються до Вас за порадою та допомогою, довіряють Вам;
  • або лідер /-ка, якому /-ій довіряють у власній громаді;
  • цікавитеся правозахистом у сімейному праві;
  • небайдужі до чужих проблем і маєте бажання зробити цей світ кращим

Радником може стати і людина, яка у своєму власному житті зіштовхнулася із юридичними проблемами, шукала різні шляхи вирішення і тепер має бажання або допомагає іншим людям боротися за свої права, відстоювати законні інтереси.

Хто виявить бажання долучитися до ініціативи та стати сімейним радником звертайтеся до Піщанського бюро правової допомоги за адресою: смт Піщанка, вул. Центральна, 91, 2 -й поверх, каб.5, або ж за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..