15 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Миролюбівка відбувся семінар заступників директорів з навчально – виховної роботи на тему: «Творчі підходи до оцінювання знань учнів».

Учасники семінару відвідали уроки вчителів - предметників, переглянули презентацію “НУШ – нові підходи до навчання та викладання “, взяли участь у майстер – класі в художньому музеї Федора Ущаповського.

15 листопада 2018 року в Піщанському ДНЗ ( ясла-садок) «Райдуга» відбулося чергове засідання районного клубу «Дошкілля». Керівник клубу, вихователь – методист Сомик Т.Л. ознайомила учасників з планом заходу та побажала присутнім плідної праці та гарних вражень.

Вихователь Пилипчак Н.О. презентувала педагогам району свої напрацювання за методикою Л.Б.Фесюкової «Виховуємо казкою», а вихователь Гребінна А.А. провела майстер - клас на тему: «Логічні блоки Дьенеша».

Підсумовуючи напрацьоване, методист РМК відділу освіти Мар’яніч М.І. зазначила, що «такі засідання допомагають педагогам розкрити свої здібності, творчу спроможність і стають поштовхом до нових успіхів у впровадженні інноваційних технологій».

Методист РМК М. Мар’яніч
Завідувач РМК Д. Степуленко