•   Усюди радісні діти,
  •   І зрозуміло в цю мить:
  •   Дорослі живуть на світі
  •   Заради них і лише для них!
  •   Нехай же світ сміється дзвінко!
  •   Нехай розжене сонце тінь!
  •   «З Всесвітнім днем дитини!» –
  •   Прокричу я на весь світ!

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році.

Свято Всесвітнього дня дитини починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових.

Кожній державі було запропоновано вибрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, вказуючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада. Варто зазначити, що в 1959 році саме цього дня була прийнята «Декларація прав дитини», а після – в 1989 – «Конвенція прав дитини».

Саме у цей день фахівцями із соціальної роботи Піщанського районного центру для сім'ї, дітей та молоді Тетяною Редько та Катериною Мезенко разом із начальником служби у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації Юлією Кочерган проведено зустріч з першокласниками НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» смт. Піщанка.

В ході свята дітей ознайомили з правамим та обов’язками, провели інтелектуальний конкурс «Всезнайки». Дітки із задоволення відповідали на питання про казкових героїв, розгадували ребуси і загадки.

За свою активність, логічне мислення та пізнавальний інтерес учні отримали подарунок у вигляді настільної гри.

Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.

Піщанський РЦСССДМ